O firmě

Společnost RUPET International s.r.o. je mimo jiné zástupcem firmy OTTO SUHNER AG, která se v oboru prvků pro stavbu jednoúčelových strojů dostala do povědomí zákazníků pod názvem Automation expert, který byl však na počátku roku 2018 změněn na SUHNER Machining, tento název více odpovídá prezentovaným systémům. Nabízíme osobní návštěvy s konzultacemi uvažovaných řešení uplatnění prvků pro obrábění rozmanitých součástí z různých odvětví strojírenského průmyslu.

V roce 2018 byla zahájena spolupráce s italskou firmou Tecnidea Cidue S.r.l., kterou navazujeme na naše dlouholeté zkušenosti v oblasti pružných prvků na kaučukové bázi. Kromě rotačních gumových prvků , jsme rozšířili naši nabídku o lineární napínací elementy a rotační napínací elementy s vinutou pružinou, automatické pneumatické či hydraulické napínáky a prvky pro dráhy dopravníkových systémů.

Firma je zapsána v obchodním rejstříku, který vede Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 25487.

IČ: 47541849 DIČ: CZ47541849

ISO CERTIFIKACE

Naše společnost je držitelem certifikátu systému řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016.

Politiku jakosti naleznete zde.

Certifikát ke stažení naleznete zde.

Výstavy

Od roku 1993 se naše společnost dvacetkrát účastnila MSV Brno.

Společenské akce

Společnost Rupet se snaží pravidelně stmelovat své pracovníky z poboček z různých zemí. Proto pravidelně probíhá teambuilding vždy v srpnu na Slovensku. Obec Červeník, ve které má sídlo naše slovenská společnost, každoročně pořádá soutěž ve vaření kotlíkového guláše na stadionu TJ Slovan Červeník. Soutěže se účastní týmy ze všech koutů Slovenské republiky, ale i zahraniční hosté. Výherce pak určuje vybraná odborná porota. Všechny pobočky naší společnosti se účastní této akce již od roku 2015. V roce 2017 se naši slovenští kolegové dokonce stali vítězi.