Náš vyškolený obchodní zástupce provádí technologické poradenství a předvedení navrženého řešení přímo u zákazníka. Jedná se o dlouholetého odborníka v oblasti jednoúčelových obráběcích strojů, prvků pro pružná uložení a všeobecně strojních prvků.

HLEDÁME NOVÉHO KOLEGU DO NAŠEHO TÝMU!

Místo výkonu práce: Hostivice

Druh pracovního poměru: plný úvazek

Termín nástupu: 1.11.2021 - nebo dohodou

Mzdové podmínky: základní plat 20 000 Kč, měsíční prémie dle obratu cca 4 000 až 6 000 Kč, čtvrtletní prémie až 10 000 Kč

Benefity: stravné, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

Informace o pracovním místě: pracovník ve skladu ručního nářadí a brusiva, práce s počítačem, přijímání objednávek, fakturace, expedice, lehké opravy nářadí po zaškolení.

Kontaktujte nás!

NOVĚ DODÁVÁME VIBRAČNÍ MOTORY OD FIRMY O.M.B.!!

Nově spolupracujeme s italskou firmou O.M.B Srl, která je výrobcem vibračních motorů s padesátiletou tradicí. Za tuto dobu se firma stala jedním z lídrů světového trhu v sektoru vibračních motorů s exportem přesahujícím 90 % produkce.

Pokud používáte ve vašich strojních zařízeních vibrační motory, neváhejte nás kontaktovat ohledně požadovaných výkonů a připojovacích rozměrů. Ve spolupráci s firmou O.M.B. navrhneme řešení, tak aby vibrační motor vyhovoval vašim aplikacím.

Suhner Flexdrill Center

Automatizace - 6 stanic